-9 °С
Ачык
75 лет Победы
Барлык яңалыклар
Җәмгыять
21 ноябрь 2017, 15:59

Эшчәннәргә - дан һәм хөрмәт

2017 ел эш нәтиҗәләре буенча ярышка йомгак ясау буенча район комиссиясе биргән материалларны карап, район хакимияте һәм агросәнәгать комплексы хезмәткәрләре профсоюзы райкомы президиумы җиңүчеләрне атады. Менә алар:

2017 ел эш нәтиҗәләре буенча ярышка йомгак ясау буенча район комиссиясе биргән материалларны карап, район хакимияте һәм агросәнәгать комплексы хезмәткәрләре профсоюзы райкомы президиумы җиңүчеләрне атады. Менә алар:

“Районның иң яхшы механизаторы”

Семенов Александр Васильевич – “Азат” җәмгыяте механизаторы.

“Районның иң яхшы комбайнчысы”

Кантимеров Риф Фәррахетдин улы – М. В. Фрунзе исемендәге кооператив комбайнчысы.

“Районның иң яхшы водителе”

Латыйпов Рәшит Фәрит улы – “Азат” җәмгыяте водителе.

“Районның иң яхшы ремонт-техник хезмәткәре”

Кантимеров Илнур Нурфәез улы – М. В. Фрунзе исемендәге кооперативы баш инженеры.

“Районның иң яхшы савучысы”

Никифорова Лариса Сергеевна – М. В. Фрунзе исемендәге кооператив савучысы

“Районның иң яхшы мал караучысы”

Сидоров Илья Михайлович – “Линар” җәмгыяте мал караучысы.

“Яңа туган бозауларны тәрбияләү буенча районның иң яхшы бозау караучысы»

Рәимов Шәүкәт Шәкүр улы – «Үзәк» МТСы терлекчесе.

“Малчылыкта җитештерүне иң яхшы оештыручы”

Сәгыйдуллина Динара Фәнир кызы – «Үзәк» МТСы малчылыкта җитештерү буенча белгеч

“Районның иң яхшы агрономы”

Рисов Тимербәк Насыйп улы – “Маяк” җәмгыятенең баш агрономы.

“Яшь сыер малларын үстерүдә һәм симертүдә иң яхшы оператор”

Шаһигалин Вәсил Шәрифҗан улы – “Маяк” җәмгыте мал караучысы.

“Районның иң яхшы сабанчысы”

Трубицин Сергей Анатольевич – “Нива” җәмгыяте механизаторы.

“Районның иң яхшы сөт җыючысы”

Митюкова Елена Никитична – Тәнәй авыл советы авыл биләмәсе сөт җыючысы.

“Районның иң яхшы фермеры”

Ращупкин Геннадий Михайлович – ШЭ крестьян-фермер хуҗалыгы җитәкчесе Г. М. Ращупкин.

“Район балык хуҗалыгының иң яхшы хезмәткәре”

Исәнгулов Усман Минниязар улы – “Балык” балык хуҗалыгы” җәмгыяте механизаторы.

“Районның иң яхшы бухгалтеры”

Кадыйрова Люция Мидат кызы – “Өчбүләк” җәмгыяте баш бухгалтеры.

“Районның иң яхшы сөтчелек фермасы мөдире”

Киржаков Александр Григорьевич – “Линар” җәмгыятенең сөтчелек фермасы мөдире.

“Печән чабуда иң яхшы механизатор”

Балянов Юрий Иосифович – “Искра” җәмгыяте механизаторы.

“Эшкәртүче сәнәгатьнең иң яхшы хезмәткәре»

Кубов Валерий Геннадьевич – Федоровка сөт заводының слесарь-электригы.

“Иң яхшы мал азыгы хәзерләүче звено”

Петров Петр Михайлович – “Азат” җәмгыяте механизаторы.

“Районның иң яхшы кош караучысы”

Савкина Надежда Владимировна – «Башкорт казы» җәмгыяте инкубация цехы бригадиры.

«Районның 30 яшькә кадәрге иң яхшы механизаторы»

Силяев Степан Васильевич – “Азат” җәмгыяте механизаторы.

“Районның иң яхшы яшь савучысы”

Бикбаева Кристина Николаевна – “Үзәк” МТСы савучысы.
Читайте нас в